1  Liga Taekwondo Wesołek

Jeszcze nie ustalono kolejnego terminu zawodów
Liga Taekwondo - największe w kraju zawody taekwondo dla dzieci do lat 14

O co chodzi w tej stronie ?
2012-05-18

Poniższa wiadomość opisuje poszczególne zakładki strony.
W większości przypadków nie są to tylko statyczne informacje, dlatego opis każdej z zakładek zawiera informację w jaki sposób można użyć dostępnych w niej opcji.

?Informacje? ? będą znajdowały się wiadomości o zbliżających się zawodach, podsumowania po zakończeniu zawodów, oraz informacje o zmianach na stronie.

?Wyniki indywidualne? - zakładka zawiera spis zawodów począwszy od 2010 roku, po wybraniu konkretnej pozycji pojawi się wykaz wszystkich konkurencji i grup.
Po wybraniu konkurencji pojawią się wyniki najlepszych osób z wszystkich grup.
Jeżeli wybierzesz konkretną grupę zobaczysz najlepsze wyniki tylko tej grupy.
Kliknięcie na ?Nazwisko i Imię? konkretnego zawodnika spowoduje wyświetlenie jego danych, łącznie z wcześniejszymi osiągnięciami.

?Klasyfikacja indywidualna? ? zakładka zawiera spis lat, z których wynik są zawarte w bazie danych.
Po wybraniu konkretnego roku, pojawi się lista wyboru zawierająca: klasyfikację łączną jak i klasyfikację z poszczególnych turniejów.
Po wybraniu odpowiedniej klasyfikacji , pojawi się wykaz osób, które zdobyły w niej punkty.
Automatycznie na początku pojawia się klasyfikacja osób ?do 10 lat włącznie?, jednak klikając w napis ?młodzików? wywołasz klasyfikacje osób w wieku 11-12 lat, natomiast kliknięcie w napis ?juniorów młodszych? wywoła klasyfikacje osób w wieku 13-14 lat.
Kliknięcie na nazwę klubu spowoduje ukrycie osób z innych klubów, aby ponownie zobaczyć zawodników z wszystkich klubów, należy kliknąć w napis ?Wszystkie kluby?, który znajduje się nad wyborem kategorii.
Kliknięcie na ?Nazwisko i Imię? konkretnego zawodnika spowoduje wyświetlenie jego danych, łącznie z wcześniejszymi osiągnięciami.

?Klasyfikacja drużynowa? ? zakładka zawiera spis lat, z których wynik są zawarte w bazie danych.
Po wybraniu konkretnego roku, pojawi się lista wyboru zawierająca: zarówno klasyfikacje łączne z całego roku jak i z poszczególnych turniejów z podziałem na konkurencje sprawnościowe i konkurencje walki.

?Wyszukaj zawodnika? ? zakładka pozwala na wyszukanie po nazwisku konkretnego zawodnika w przypadku istnienia kilku zawodników o tym samym nazwisku, pojawi się pole z listą wyboru, w którym obok nazwiska będzie widoczne imię i nazwa klubu.
W przypadku gdy nazwisko się nie powtarza, tak samo jak w przypadku wyboru osoby z listy, pojawi się strona z danymi zawodnika, informacją czy jest zgłoszony do najbliższych zawodów i jego wcześniejszymi osiągnięciami.

?Do pobrania? ? korzystając z tej zakładki będzie można pobrać komunikaty o poszczególnych zawodach, formularze wyrażające zgodę na udział w konkurencjach walki, komunikaty końcowe zawodów w formacie PDF.

?Regulamin? - zakładka będzie zawierała podstawowe informacje dotyczących rozgrywania zawodów.

?LOGOWANIE? ? zakładka umożliwia zalogowanie osobom, które posiadają hasło. Zalogowanie umożliwia między innymi zgłoszenie zawodników do zawodów.

autor: Ponio


powrót