Konkurencja: WALKA
Grupa: K1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: K10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: K11
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Taekwondo Feniks Śrem
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: K12
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
6
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: K13
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: K14
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: K15
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: K16
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: K17
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: K2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: K3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: K4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
5
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: K5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: K6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: K7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: K8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: K9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: M1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: M10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
6
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: M11
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M12
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
4
5
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: M13
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: M14
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M15
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: M16
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M17
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M18
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: M19
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: M2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: M20
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: M21
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M22
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: M6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
1
5
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: M7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: M8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
5
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
1
5
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: M9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
1
5
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
1