Konkurencja: WALKA
Grupa: k1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: k11
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Kętrzynski Klub Taekwondo TYGRYS
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: k12
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k13
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k14
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k15
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k16
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Kętrzynski Klub Taekwondo TYGRYS
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: k17
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Smoki Rakoniewice
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: k18
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy Smoki Rakoniewice
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: k2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: m1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: m10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m11
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m12
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m13
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m14
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m15
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Kętrzynski Klub Taekwondo TYGRYS
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: m16
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: m17
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m18
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m19
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Kętrzynski Klub Taekwondo TYGRYS
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m20
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy Smoki Rakoniewice
3
3
Uczniowski Klub Sportowy Smoki Rakoniewice
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m21
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy Smoki Rakoniewice
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m22
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Kętrzynski Klub Taekwondo TYGRYS
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: m3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: m4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: m9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT