Konkurencja: DOLIO
Grupa: d1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy SFORA Chojnów
4
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: DOLIO
Grupa: d2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
6
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
4
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
2
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
4
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
4
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
2
5
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
1
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: DOLIO
Grupa: k8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Taekwondo Feniks Śrem
6
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
1
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
6
2
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
4
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
3
4
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
2
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
4
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
2
5
KS Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie
1
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
3
Konkurencja: DOLIO
Grupa: m8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1