Liga Taekwondo Wesołek

Jeszcze nie ustalono kolejnego terminu zawodów
Liga Taekwondo - największe w kraju zawody taekwondo dla dzieci do lat 14

Msc
Nazwisko i Imię
Klub
PKT Ap
PKT D
PKT P
PKT W
Suma PKT
Z
S
B

1

Oaza Kórnik
 17

 20

 

 

37

5

1

0

2

LUKS Kantor
 22

 9

 6

 

37

4

2

1

3

Rapid Śrem
 9

 6

 18

 

33

2

3

1

4

Rapid Śrem
 17

 13

 

 

30

1

5

1

5

TEAM FRANKIEWICZ
 14

 13

 

 

27

3

0

2

6

UKS Olimpijczyk
 12

 13

 

 

25

1

3

2

7

Gostyńskie Stowarzyszenie Wilk
 

 2

 17

 

19

1

2

1

8

Rapid Śrem
 9

 10

 

 

19

1

1

3

9

UKS TKD Fighters Mosina
 10

 2

 

 

12

1

1

0

10

Rapid Śrem
 6

 6

 

 

12

1

0

1

11

Rapid Śrem
 2

 9

 

 

11

1

0

1

12

Feniks Śrem
 5

 5

 

 

10

0

2

0

13

LUKS Kantor
 1

 3

 6

 

10

0

0

1

14

Czerwony Smok
 3

 6

 

 

9

1

0

1

14

UKS TKD Kórnik
 6

 3

 

 

9

1

0

1

14

TEAM FRANKIEWICZ
 3

 6

 

 

9

1

0

1

17

AZS OŚ Poznań
 4

 4

 

 

8

0

1

1

18

UKS AVIA Kamionki
 6

 2

 

 

8

0

0

1

19

Feniks Śrem
 3

 4

 

 

7

0

1

0

20

UKS Olimpijczyk
 

 6

 

 

6

1

0

0

20

KUK-SON Pawłowice
 6

 

 

 

6

1

0

0

22

Rapid Śrem
 

 6

 

 

6

0

1

0

23

Feniks Śrem
 3

 3

 

 

6

0

0

2

24

Gostyńskie Stowarzyszenie Wilk
 3

 3

 

 

6

0

0

1

25

Czerwony Smok
 

 4

 

 

4

0

1

0

26

LMKS SFORA Chojnów
 

 

 4

 

4

0

0

1

27

Rapid Śrem
 2

 2

 

 

4

0

0

0

27

Oaza Kórnik
 3

 1

 

 

4

0

0

0

29

AZS OŚ Poznań
 3

 

 

 

3

0

0

1

29

UKS TKD Fighters Mosina
 

 3

 

 

3

0

0

1

29

Rapid Śrem
 

 3

 

 

3

0

0

1

29

LMKS SFORA Chojnów
 

 3

 

 

3

0

0

1

33

Czerwony Smok
 

 3

 

 

3

0

0

0

34

UKS TKD Kórnik
 2

 

 

 

2

0

0

0

34

Rapid Śrem
 

 2

 

 

2

0

0

0

34

Czerwony Smok
 2

 

 

 

2

0

0

0

34

Rapid Śrem
 

 

 2

 

2

0

0

0

34

LUKS Kantor
 

 

 2

 

2

0

0

0

34

Rapid Śrem
 

 2

 

 

2

0

0

0

34

LUKS Kantor
 

 2

 

 

2

0

0

0

41

Czerwony Smok
 

 1

 

 

1

0

0

0

41

Oaza Kórnik
 1

 

 

 

1

0

0

0

41

WKS GRUNWALD
 1

 

 

 

1

0

0

0

41

Stow. Kyosa
 1

 

 

 

1

0

0

0

41

ILYO Chocz
 1

 

 

 

1

0

0

0

41

UKS TKD Środa Wlkp.
 

 1

 

 

1

0

0

0

41

Czerwony Smok
 

 1

 

 

1

0

0

0

41

Rapid Śrem
 

 1

 

 

1

0

0

0

41

Czerwony Smok
 

 1

 

 

1

0

0

0